جزئیات خبر


طی 4 ماه نخست سال جاری محقق شد؛

افزایش 50 تنی تولید نخ توسط شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان

افزایش 50 تنی تولید نخ توسط شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان
1395/5/23

سرپرست شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی خراسان گفت: تولید نخ این شرکت طی 4 ماه نخست سال 1395 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 50 تن افزایش داشته است.

علی فدیشه‌ای در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: طی این مدت، هزار و 385 تن نخ یک لا در واحد ریسندگی کارخانه تولید شده است.

وی ادامه داد: از این مقدار، 859 تن نخ رینگ و 526 تن نخ اپن اند است.

فدیشه ای با اشاره به جنس نخ های تولیدی گفت: بیشترین تولیدات این شرکت از نوع نخ های پلی استر ویسکوز، پنبه ای، پلی استر خالص، ویسکوز خالص و پلی استر پنبه است.

وی با بیان این که در واحد ریسندگی، روزانه 5/12 (12 و نیم) تن انواع نخ یک لا تولید می شود، افزود: این مقدار برابر با 5/14 (14 و نیم) تن نخ مبنا است.

فدیشه ای ادامه داد: همچنین با راه اندازی واحد تابندگی، روزانه مقدار 5/2 (2 و نیم) تن نخ دولا تولید می شود.

وی در پاسخ به این سوال که راه اندازی خطوط دولاتابی و لاکنی از ابتدای امسال، چه تغییری در افزایش استقبال و فروش انواع نخ تولیدی شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان داشته است؟ گفت: با راه اندازی این خطوط، سبد کالایی کارخانه متنوع تر شده و شرکت قادر به تولید نخ های دولا و چندلا است.

فدیشه ای ادامه داد: در این راستا، طی 4 ماه نخت امسال، مقدار 182 تن نخ دولا از این محل به فروش رسیده است.

سرپرست شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی خراسان با اشاره به گستره فروش این نخ ها بیان کرد: نخ های تولیدی شرکت با توجه به سفارشات دریافتی، به تمام نقاط ایران ارسال می شود که بیشترین حجم ارسالی به شهرهای اصفهان، یزد، تهران، کرج، زنجان و ... صورت گرفته است.

153-95            

نظر شما