جزئیات خبر


عرضه محصولات شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان در سراسر کشور

عرضه محصولات شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان در سراسر کشور
1395/5/21

سرپرست شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی خراسان از عرضه محصولات تولیدی این شرکت در سراسر کشور خبر داد.

علی فدیشه‌ای در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: پارچه های تولیدی این شرکت به تمام نقاط ایران بارگیری می شود که بیشترین حجم بارگیری به شهرهای اصفهان، تبریز، سمنان، مشهد و ... اختصاص دارد.

وی میزان تولید انواع پارچه طی 4 ماه نخست سال 1395 را 3 میلیون و 273 هزار متر مربع عنوان کرد و افزود: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 46 هزار متر مربع افزایش داشته است.

فدیشه ای با اشاره به ظرفیت تولید سالانه پارچه این شرکت در واحد بافندگی، گفت: ظرفیت تولید پارچه کارخانه 9 میلیون و 99 هزار متر مربع است که با نصب دستگاه های جدید افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: در شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان، انواع پارچه های تار و پودی در طرح های ساتن، تافته، سرژه و بافت های ترکیبی و عرض های یک تا 33/3(3 ممیز 33) متر بافته و تولید می شود.

فدیشه ای درباره نوع و نحوه تامین مواد اولیه خطوط بافندگی بیان کرد: مواد مصرفی برای تولید انواع پارچه، شامل انواع نخ، انواع مواد آهاری و ملزومات بسته بندی است که نخ های مورد نیاز آن از تولیدات شرکت و در صورت نیاز و سفارش مشتری از سایر شرکت ها، خریداری می شود.

وی ادامه داد: اقلام بسته بندی مانند انواع رول پلاستیک و لیبل نیز از شرکت های بومی نیشابور تهیه می شود.

سرپرست شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی خراسان، کیفیت را مهم ترین ویژگی محصولات این شرکت دانست و افزود: این کارخانه یکی از تولیدکنندگان برتر نساجی و ریسندگی در کشور به شمار می رود.

149-95 

نظر شما