جزئیات خبر


طی سال 1394 صورت گرفت؛

فروش 100 درصدی تولید انواع نخ توسط شرکت نساجی خسروی خراسان

فروش 100 درصدی تولید انواع نخ توسط شرکت نساجی خسروی خراسان
1395/3/4

سرپرست شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی خراسان از فروش 93 درصدی تولید انواع نخ این شرکت طی سال گذشته خبر داد.

علی فدیشه‌ای در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی سال 1394، حدود 4 هزار و 800 تن انواع نخ توسط این شرکت تولید شده است.

وی ادامه داد: از این میان، نزدیک به 2 هزار و 184 تن انواع نخ اپن اند و حدود 2 هزار و 620 تن انواع نخ رینگ است.

فدیشه‌ای با بیان این که روزانه 15 تن انواع نخ در سالن ریسندگی شرکت نساجی خسروی خراسان تولید می شود، گفت: با راه اندازی ماشین آلات دولاتابی و تابندگی در ابتدای سال جاری، روزانه 2 هزار و 500 تن نخ های یک لا به دولا تبدیل شده که این امر ارزش افزوده قابل توجهی را در بر خواهد داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر 188 نفر در سالن ریسندگی در چهار گروه و 3 شیفت کاری مشغول به فعالیت هستند.

فدیشه‌ای با اشاره به مواد اولیه خطوط ریسندگی تصریح کرد: عمده مواد اولیه شرکت، پنبه، پلی استر و ویسکوز است که 50 درصد پنبه مورد نیاز از داخل کشور تامین و مابقی از کشور های تاجیکستان و ازبکستان وارد می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین 50 درصد از پلی استر مورد نیاز نیز از تولیدات داخلی و 50 درصد از سایر کشور ها از جمله کره، تایلند، هند و اندونزی تامین می‌شود.

فدیشه‌ای اضافه کرد: نخ‌های تولیدی شرکت نساجی خسروی خراسان شامل 100 درصد پنبه‌ای، پلی استر پنبه، پلی استر ویسکوز و نخ اسپان( 100 درصد پلی استر) است.

سرپرست شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی خراسان درباره گستره فروش انواع نخ تولیدی این شرکت بیان کرد: با توجه به کیفیت محصولات، انواع نخ های تولیدی در استان های دارای قطب صنعت نساجی نظیر کاشان، یزد، اصفهان، تهران، تبریز و مشهد به فروش می‌رسد.

 56-95

نظر شما