جزئیات خبر


اشتغال 950 نفر در شرکت «نساجی و نخریسی خسروی خراسان» به طور مستقیم و غیر مستقیم

اشتغال 950 نفر در شرکت «نساجی و نخریسی خسروی خراسان» به طور مستقیم و غیر مستقیم
1395/2/9


«عباس ابویی مهریزی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: این شرکت زمینه اشتغال حدود 350 نفر به صورت مستقیم و حدود 600 نفر را به طور غیر مستقیم فراهم کرده است.

وی ادامه داد: هم اکنون 70 نفر در سالن بافندگی و 188 نفر در سالن ریسندگی این کارخانه طی 3 شیفت کاری مشغول به کار هستند.

ابویی مهریزی از شرکت سهامی نخریسی و نساجی خسروی خراسان به عنوان یکی از واحدهای تولیدی قدیمی استان یاد کرد و افزود: این کارخانه، نخستین واحد تولید ریسندگی پنبه ای و بافندگی در استان خراسان بزرگ به شمار می رود.

وی درباره گستره فروش تولیدات این شرکت خاطرنشان کرد: محصولات تولیدی شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان بنا به سفارشات گرفته شده، به اقصی نقاط کشور از جمله تهران، تبریز، اصفهان، یزد و مشهد ارسال می شود.

ابویی مهریزی مهم ترین ویژگی تولیدات شرکت نساجی و نخریسی خسروی خراسان را کیفیت بالای محصولات آن اعم از نخ و پارچه عنوان کرد.

وی ادامه داد: محصولات خط ریسندگی این شرکت شامل انواع نخ پنبه ای، پلی استر پنبه، پلی استر ویسکوز و اسپان 100 درصد پلی استر و تولیدات سالن بافندگی شامل انواع پارچه های ملحفه ای، روپوشی و پیراهنی است.

مدیرعامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان اضافه کرد: بخشی از مواد اولیه مورد نیاز کارخانه برای تولید نخ و پارچه توسط واحد ریسندگی شرکت و همچنین تولیدات داخلی و بخشی نیز از کشور هایی نظیر تاجیکستان، ازبکستان، کره، تایلند، هند و اندونزی تامین می شود.

 21-95

نظر شما