جزئیات خبر


در 6 ماه اول سال جاری صورت گرفت؛

رشد 56 درصدی فروش انواع نخ و21 درصدی انواع پارچه در شرکت «نساجی خسروی خراسان»

رشد 56 درصدی فروش انواع نخ و21 درصدی انواع پارچه در شرکت «نساجی خسروی خراسان»
1394/7/26

مدیرعامل شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی از افزایش 56 درصدی فروش انواع نخ و 21 درصدی انواع پارچه طی 6 ماه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

«عباس ابویی مهریزی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: در نیمه نخست امسال، حدود 2 هزار و 300 تن انواع نخ در این شرکت تولید شده است.

وی ادامه داد: از این مقدار، هزار و 300 تن نخ از نوع رینگ و هزار تن از نوع اپن اند است.

ابوئی مهریزی درباره جنس نخ های تولیدی این شرکت خاطرنشان کرد: این نخ ها از جنس الیاف مصنوعی و طبیعی و شامل انواع نخ های پنبه ای، پلی استر ویسکوز، پلی استر پنبه و اسپان است که در 2 خط رینگ و اپن اند تولید می شود.

وی گستره عرضه و فروش محصولات شرکت نخریسی و نساجی خسروی را سراسر کشور عنوان کرد و افزود: روزانه 15 تن انواع نخ از دو خط اپن‌ اند و رینگ در این کارخانه تولید می شود.

ابویی مهریزی اضافه کرد: پنبه های تولیدی شرکت های کشاورزی انابد و سایر تولیدکنندگان بعد از برداشت توسط شرکت نخریسی و نساجی خسروی خریداری و الباقی از کشورهای تاجیکستان و ازبکستان تامین می گردد.

مدیرعامل شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی با اشاره به اشتغال 350 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در این شرکت تصریح کرد: از این میان، 203 نفر در سالن ریسندگی مشغول به فعالیت هستند.

315-94

نظر شما