جزئیات خبر


3 میلیون مترمربع انواع پارچه در شرکت«نخریسی و نساجی خسروی خراسان» تولید شد

3 میلیون مترمربع انواع پارچه در شرکت«نخریسی و نساجی خسروی خراسان» تولید شد
1394/6/9

مدیرعامل شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی گفت: در 5 ماه نخست سال 1394، 3 میلیون متر مربع انواع پارچه توسط این شرکت تولید شده است.

عباس ابویی مهریزی در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: در بخش بافندگی، انواع پارچه های پنبه ای پلی استر و پنبه ای ویسکوز با تار و پود های مختلف در حال تولید است.

وی ادامه داد: در سالن بافندگی این کارخانه روزانه 27 هزار متر مربع انواع پارچه های ملحفه ای، روپوشی، پیراهنی و ... تولید می‌شود.

ابویی مهریزی اضافه کرد: علاوه بر این، کارخانه نخریسی نیشابور ظرفیت تولید سالانه 10 میلیون مترمربع انواع پارچه در بخش بافندگی را داراست.

وی با بیان این که کیفیت مهم ترین ویژگی محصولات این شرکت به شمار می رود، خاطرنشان کرد: این کارخانه با تولید انواع نخ‌ و پارچه‌، یکی از تولیدکنندگان برتر نساجی و ریسندگی در کشور به شمار می رود.

ابویی مهریزی ادامه داد: شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خراسان، نخستین کارخانه ریسندگی و بافندگی در استان خراسان بزرگ و شهر مقدس مشهد است که در 2 بخش ریسندگی و بافندگی فعالیت می‌کند.

شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی خراسان در سال 1313 با ظرفیت بیش از 10 هزار دوک کار تولیدی خود را در شهر مقدس آغاز کرد و در حال حاضر با سابقه 80 ساله به عنوان نخستین کارخانه ریسندگی پنبه ای و بافندگی در استان خراسان بزرگ شناخته می شود.

239-94

نظر شما